100% zdanych Egzaminów Cambridge PET, FCE, CAE
 
AktualnościStrony  < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29  >
2013-01-23TESTY SEMESTRALNE 2013
Testy kończące I semestr, dobiegają końca, a przed nami czas zimowych szaleństw podczas Ferii. Przerwa zimowa w naszej Szkole trwa między 28 stycznia a 8 lutego. Po zimowym wypoczynku zapraszamy na zajęcia od 11 lutego.

Życzymy fantastycznie śnieżnych i bezpiecznych Ferii!
 
2012-12-20Merry Christmas and Happy New Year 2013
Życzenia radosnych
Świąt Bożego Narodzenia,
odpoczynku w rodzinnym gronie
oraz pasma sukcesów
i spełnienia najskrytszych marzeń
w nadchodzącym Nowym Roku 2013
Życzy
Dyrektor Oxford Learning Center z pracownikami
 
2012-11-12Progress Tests I 2012
Pierwsze testy sprawdzające wiedzę naszych słuchaczy czas zacząć. Nastąpi to z dniem 14.11.2012 aż do 23.11.2012 - obecność obowiązkowa.
Wszystkim życzymy powodzenia:)
 
2012-10-29Nowy rok szkolny
Szkoła tętni życiem, nowy rok szkolny rozpoczęty. Niektórzy z naszych Słuchaczy intensywnie przygotowują się do egzaminów Cambridge, a najmłodsi myślą o strojach na Halloween. Już niedługo będzie można podziwiać owe stroje w naszej Galerii, do której serdecznie zapraszamy:)
 
2012-07-09Słuchacze o nas...
Naukę w Oxfordzie rozpoczęłam w pierwszej klasie liceum z nadzieją na przyswojenie języka na znacznie wyższym poziomie niż ten, który oferują szkoły średnie. Po trzech latach współpracy mogę z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że gdyby nie współpraca z tutejszymi lektorami mogłabym jedynie pomarzyć o maturze z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym. Przede wszystkim Oxford jako szkoła dysponuje świetnie wykwalifikowaną kadrą. Każdy z lektorów jest zaangażowany w swoją pracę i wymagający w stosunku do samego siebie co przekłada się na jakość przekazywanej wiedzy. Ich indywidualne podejście i rzadko spotykana umiejętnośc wyczucia wszystkich mocnych i słabych stron słuchaczy zapewnia doskonałe wyniki zarówno osobom o większych zdolnościach językowych, które chcą wykorzystać swój potencjał jak i tych, którzy szukają pomocy w nadrobieniu zaległości,o czym przekonałam się zarówno ja jak i reszta kursantów. Materiał jest idealnie dopasowany do poziomu grupy tak jak i tempo nauki - trzeba przyznać, że szkoła realnie ocenia możliwości poszczegółnych uczniów. Trudno było mi również nie zauważyć jak bardzo całemu zespołowi zależy na wynikach wszystkich słuchaczy, o czym może świadczyć fakt, iż wszystkie egzaminy są wnikliwie analizowane przez wspaniałą metodyczkę jaką jest Pani Inga Dale. To ona pierwsza powiedziała mi, że "czas docenić swoją wartość" i to po lekcjach z Nią i native speakers chciałam umieć więcej, więcej i więcej. Właśnie tego jak i pasji, na której opiera się praca całej kadry - zabrakło mi w szkołach publicznych.

Ola Ł. – Kurs przygotowujący do Matury rozszerzonej
 

Zaczynamy od przedszkola

I wonder what "kot" is in English?

Szkoła podstawowa

I just love those foreign Cartoons but I have no idea what they are talking about.

Gimnazjaliści i licealiści

I wish I could understand my English lessons at school better.

Dorośli

I wish I had learnt this language ten years ago. Better late than never.

Firmy i instytucje

Oh My God! I think I’ve just lost a one million pound contract!!! What did that last email from England mean?